Stolarka Zapert

Meble dziecięce

Dziecko spędza w swoim pokoju większą część czasu – śpi, uczy się w nim oraz bawi . Meble, które się w nim znajdują powinny być wygodne, praktyczne, pojemne i oczywiście ładne. W dziecięcym pokoju dobrze wyglądają jasne, drewniane meble – w kolorze delikatnego krem czy szarości . Dobrze jest dobrać  do nich kolorowe dodatki, dzięki którym wnętrze stanie się wesołe.

Jeżeli decydujemy się na drewniane łóżko dla dziecka, dobrze jest pomyśleć o szufladach ,w których możemy schować nie tylko pościel, ale również zabawki. Jeżeli w jednym pokoju mieszka dwoje dzieci, można rozważyć zakup łóżka piętrowego z solidną barierką zabezpieczającą . Zamiast drabinki proponujemy naszym klientom schodki ze stopniami, w których mieszczą się pojemne szuflady na prowadnicach. Jest to dość dobry sposób na zagospodarowanie przestrzeni.

W stylowym, dziecięcym pokoju powinna znaleźć się ładna komoda, jak również duża drewniana szafa z półkami na ubrania, miejscem na wieszaki oraz szufladami. Jeżeli wnętrze nie jest duże, można rozważyć wykonanie na zamówienie szafy wnękowej. O ile miejsce pozwala, w pokoju dziecięcym dobrze prezentuje się  stylowy regał , który spełnia także rolę biblioteczki. Do nauki niezbędne dziecku jest biurko, najlepiej z drewnianym blatem ( naszym klientom proponujemy, aby wykonać je z twardego drewna – z jesionu lub z dębu).

Staramy się, aby meble drewniane meble, które wykonujemy, służyły dziecku długo – również wtedy, kiedy stanie się ono nastolatkiem. Dbamy o to, by były one solidne i trwałe, a również by cieszyły oko nie tylko dzieci, ale i ich rodziców.