Stolarka Zapert

Polityka prywatności

POLITYKA OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH ,,ZAPERT.COM.PL”

(obowiązująca od 25.05.2018 r.)

Politykę prywatności obowiązującą do dnia 24.05.2018 r. znajdziesz tutaj

Dlaczego zmieniliśmy poprzednią politykę prywatności?

Politykę prywatności, która obowiązywała do dnia 24.05.2018 r. zmieniliśmy w związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119, s.1) zwanego potocznie „RODO”. Nowa Polityka Prywatności ma na celu pokazanie, w jaki sposób gromadzimy, przetwarzamy oraz chronimy Twoje dane osobowe , jakie prawa w związku z tym Ci przysługują oraz jak możesz z nich skorzystać.

Kto jest Administratorem Twoich danych?

Osobą, która jest odpowiedzialna za przetwarzanie Twoich danych osobowych jest Marcin Zapert – właściciel Stolarki-Zapert Firmy Produkcyjno-Usługowej w Olsztynie przy ul.Marii Zientary-Malewskiej 24B w Olsztynie, NIP 742-147-51-35, zwany dalej Administratorem. Możecie się Państwo kontaktować z nami telefonicznie nr 503 836 887 lub też pisać na adres mailowy stolarzolsztyn@gmail.com lub kontakt@zapert.eu,

Jakie dane o Tobie przetwarzamy i w jakim celu?

Na etapie przeglądania naszej strony internetowej ,kiedy nie jesteś jeszcze naszym klientem, ale interesujesz się naszymi meblami, zbieramy dane wyłącznie w celach statystycznych. Dzięki tym danym możemy przeanalizować, które meble są najczęściej oglądane, a więc podobają się potencjalnym klientom. O Tobie wiemy niewiele – możemy podejrzeć z jakiego miasta lub okolic oglądasz nasze produkty, znamy Twoją płeć oraz wiek.

Kiedy już zdecydujesz się na kontakt z naszą firmą w celu uzyskania wyceny mebla lub konkretnej realizacji, podajesz nam całkowicie dobrowolnie swoje dane – adres mailowy, często telefon kontaktowy, a kiedy w grę wchodzi pomiar lub transport -również adres zamieszkania. Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą – podajesz nam dane o swojej firmie oraz numerze NIP. Zbieramy Twoje dane, aby móc obsłużyć i zrealizować zamówienie, które u nas złożyłeś, aby zrealizować zawartą w ten sposób umowę sprzedaży oraz kiedy sobie tego zażyczysz – przyjechać na pomiar lub dostarczyć Ci towar do wskazanego przez Ciebie miejsca.